You are here
Home > Uncategorized > Specialioji Motinos diena 2017 kabučių Motinos diena idėjas

Specialioji Motinos diena 2017 kabučių Motinos diena idėjas

motinos-diena22017
Motinos diena švenčiama sekmadienį , Mother’s Day quotes 2017   kadangi norėjau, kad savaitgalis būtų laisvas. Po paskaitų, o tiksliau polifonijos susitikau prie Aleksoto tilto su mama ir ėjome į miestą ieškoti man akinių rėmelių. Negaliu teigti, kad esu visiškai akla, bet kai einant gatve žmonių veidai liejasi, praeinu pro pažįstamus, o parduotuvėje prieinu prie panelės ir pasisveikinu galvodama , kad čia mano buvusi klasiokė,o ji nustebusiu žvilgsniu žiūri į mane, o aš nežinau kur dėtis ir lyg niekur niekur neždinuosi iš parduotuvės …Tai truputį mane gluminą ir stato į nemalones situacijas. Taigi… Pirmiausia užėjome į Eagle vision , po to į vission express ir t.t. ir t.t. perėjome visą Laisvės alėja ir nusprendėme grįžti į Optikos pasaulį kur buvau nužiūrėjusi vienus tikusius ir patikusius rėmelius. Dar kartą pasimatavau ir nuėjau į kabinetą kur gydytoja man patikrino akis. Po visų procedūrų mes niekaip negalėjome nuspręsti ar man dėti cilindrus(?) ar ne. Su savim nebuvau pasiėmusi senųjų akinių, o ir jų stiprumo nežinojau. Tad susitarėme, kad ateisiu pirmadienį ir atsinešiu senus akinius.
motinos diena 2017
motinos diena 2017

Tad patraukėme su mama link Akropolio, nes reikėjo ko nors nupirkti važiuojant pas močiutę į svečius. Apsipirkusios nuėjome su mama į batų parduotuvę , paieškoti mokasinų .Ir radom. Pasimatavusi batus, mama ilgai nesvarstė ir nusipirko. Patraukėme link turgaus , nes pamiršome Akropoly nupirkti gėlių. Kai bebūtų keistą, bet šįkart gėlių skyriuje manęs visiškai netraukė nei rožės, ne tulpės (to aiški priežastis-sode augančios tulpės) nei gvazdikai. Norėjosi nupirkti kažką originalaus. Žiūrinėjau kažkokias laukų gėles, bet galiausiai nupirkome penkias gerberas. Ne itin originalu, bet.. vis geriau nei rožės..

motinos diena
motinos diena

Stalas pas močiutę jau buvo padengtas: iškepti karbonatai, bulvių košė, pyragėliai su abrikosų džemu, morenginis tortas ir t.t.
Tikiuosi daugiau švenčių nenusimato, o tai greitai pavirsiu begemotu.

Motinos diena citatos

Mama, Mamyte, Motina,
Daug žodžių – iš vienos tik raidės,
Kurie pasakomi iš meilės, –
Tu man – viena pasaulyje,
Kaip žemei – saulė,
Kuri apšviečia kelią
Debesėliui, paukščiui,vaikui…
Tu man davei gyvenimą,
Tau atiduodu savo džiaugsmą,
Mūsų vaikų bendrą laimę
Ir svajones, užgimusią palaimą –
Pirmą meilę…
Už nemigo naktis prie lopšio
Ir pirmus žingsnius,
Toliau – per visą žemę,
Net mintimis keliaujame…
Paimu tave už rankos,
Drauge nueisime saulės taku
Ir į gyvybės vandenis,
Motule mano žilagalve.

Leave a Reply

Top